TopFirst یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net

پــــــارت شبکـــــه پــــــرداز

حفاظت الکترونیک, نظارت تصویری, حفاظت پیرامونی, سیستمهای امنیتی,  شبکه و زیرساخت, اعلام و اطفاء حریق, پیاده سازی دیتاسنتر

یو پی اس آنلاین Online UPS

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در خدمات شرکت پارت شبکه پرداز

Online-UPS یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net
Online UPS

یو پی اس آنلاین (Online UPS)

شرکت پارت شبکه پرداز بامداد با توجه به نیاز سازمانها و موسسات دولتی و خصوصی به سیستم برق بدون وقفه همواره به یو پی اس به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیتهای خود در زمینه زیرساخت پروژه های حفاظت الکترونیک و طراحی دیتاسنتر و اتاق های سرور نظر داشته است. شکی نیست که سازمانها قبل از هر چیر در پیاده سازی زیر ساختهای خود میبایست توجه ویژه ای به حوزه برق بدون وقفه ( یو پی اس ) و همچنین برنامه ریزی برای برق بدون نوسان داشته باشند. پارت شبکه پرداز در این زمینه تلاش کرده تا با استفاده از برترین تکنولوژی های روز در زمینه سیستمهای یو پی اس نسبت به مرتفع نمودن این نیاز اصلی سازمانها، موسسات، کارخانه ها، شرکتهای خصوصی و دولتی و اماکن مسکونی اقدام نماید. استفاده از یو پی اس های آنلاین یکی از این راهکارها در زمینه تامین برق بدون نوسان و وقفه میباشد. در حال حاضر و با توجه به مشکلات تامین برق و قطع روزانه برق سازمانها و منازل، یو پی اس به عنوان یکی از اصلی ترین نیازهای مصرف کنندگان این حوزه در آمده است.

سيستم هاي UPS  با تكنولوژي ON LINE

عملکرد دستگاههای یو پی اس On Line Double Conversion  بدین صـــورت می باشد که برق شهــر ( برق AC ) پس از ورود به UPS به رکتیفایر رفته و تبدیل به برق DC می شود و توان مورد نیاز inverter و Charger را تامین می نماید ، سپس قسمت Inverter برق DC  موجود را تبدیل به برق AC نموده و پس از فیلتر کردن ، آن را به خروجی UPS منتقل می نماید اصطلاحاً برق AC به DC ومجدداً به AC تبدیل شده و بدین ترتیب برق ورودی به یو پی اس، ( برق شهر ) و برق خروجی از UPS از هم 100 % ایزوله می باشند .
پس همواره UPS On Line  فعال بوده و در تمام ساعت کاری عمل فوق مرتباً انجام می شود و هرگز برق شهر مستقیماً به مصرف کننده ها متصل نمی باشد و مصرف کننده ها همواره از برق سینوسی و سالم که توسط اینورتر دستگاه UPS ساخته می شود استفاده می کنند .

UPS-01 یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net
Online UPS

از جمله مهمترین مزایای سیستم یو پی اس On Line  ، این است که برق توسط ركتيفاير از AC به DC و سپس مجدداً توسط اينورتر از DC به AC تبدیل می شود لذا اختلالات برق شهر به هیچ وجه به مصرف کننده منتقل نمی شود .
از دیگر مزایای این UPS ها ، داشتن قابلیتهای فنی بالاتر ، محدوده وسیع تر برای ولتاژ ورودی برق شهر ، داشتن رگولاسیون خروجی مناسب تر ( برای ولتاژ و فرکانس )، تحمل اضافه بار بیشتر می باشد، که نهایتـــاً Reliability  بالاتری را نسبت به UPS هایOff Line  ایجاد می کند.

UPS-04 یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net
برق بدون وقفه

به همین دلیل یو پی اس UPS هایی که برای مکانهای حساس مثل : شبــــکه های بزرگ رایانـــه ای ، Main Frame  ،لوازم حساس پزشکی، سرورهای بسیار حساس و .... استفاده می شوند و همچنین UPS های توان بالا و سه فاز همگی باید از نوع On Line  باشند .
در مکانهایی که برق شهری دارای نوسانات زیاد ولتاژ بوده و برق شهر به صورت مکرر قطع      می شود نیز از دستگاه UPS با تکنولوژی On Line استفاده میگردد .
با توجه به تكنولوژي سيستم هاي On Line ،اين سري UPS ها قادرند تمامي 9 مورد ايراد برق شهر را برطرف كرده و برق بسيار تميزتر و مطمئني در اختيار مصرف كننده ها قرار دهند.
قابل ذكر است در اين تكنولوژي با توجه به فعال بودن دائمي Inverter محدوديت كاركرد اين قطعه كه در دستگاههاي Off Line وجود داشته برطرف شده است و ديگر محدوديتي در زمان پشتيباني هاي طولاني نيز وجود ندارد.

هم اکنون یو پی اس های آنلاین پارت شبکه پرداز در حوزه های مختلفی مانند: دیتاسنتر ، نظارت تصویری ، اعلام و اطفاء حریق ، حفاظت پیرامونی ، گیت کنترل تردد ، اتاق مانیتورینگ و شبکه و زیرساخت مورد استفاده قرار گرفته و به خوبی پاسخ گوی نیاز کارفرما بوده اند.

برای خرید و سفارش یو پی اس های آنلاین با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس پارت شبکه پرداز: 88302381 - 88302380 - 021 داخلی 101 و 110


مطالب مرتبط

یو پی اس های جت پاور تایوان JetPower

سیستمهای ذخیره برق UPS

شبکه و زیر ساخت Network Design

طراحی پروژه ها EPC

حرکت عامل حرکت است... (معرفی فعالیت های شرکت پارت شبکه پرداز)

پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

پیاده سازی دیتاسنتر Data Center

طراحی ویژه اتاق مانیتورینگ Monitoring Room

اتاق سرور Server Room

سازمان فروش شرکت پارت شبکه پرداز

راه اندازی دیتاسنتر (مراکز داده)


 

Tags: ups power یو پی اس برق بدون وقفه شبکه های کامپیوتری پارت شبکه پرداز UPS JetPower Jetpower یو پی اس جت پاور

ساعت کار شرکت پارت شبکه پرداز

شرکت پارت شبکه پرداز در همه روزها از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13.30 آماده پاسخ گوئی کامل میباشد. در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت تعطیل میباشد. همچنین برای مشاوره در زمینه پروژه های سیستمهای امنیتی و دوربین مداربسته (بازدید و طراحی)، میتوانید از همکاری پرسنل پارت شبکه پرداز استفاده نمائید. پارت شبکه پرداز آماده همکاری با شما در زمینه پروژه های سیستمهای حفاظت الکترونیک ، شبکه و زیرساخت ، برقراری دیتاسنتر ، نظارت تصویری و دوربین مداربسته ، اعلام و اطفاء حریق ، حفاظت پیرامونی ، سیستمهای برق بدون وقفه و هوشمند سازی ساختمان میباشد. تلفن های تماس: 88658764-88651925-021 فکس: 88811829-021

با ما در تماس باشید

تائیدیه های شرکت پارت

Google-Analytics-icon یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net Oil-Ministry-AVL یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net Alexa یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net
Tag-Logo یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net HSE-Logo یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net Indicsoft-ISO-9001-2008-Certified یو پی اس آنلاین - پارت شبکه پرداز | Online UPS - PartNetwork.Net