TopFirst اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting

پــــــارت شبکـــــه پــــــرداز

حفاظت الکترونیک, نظارت تصویری, حفاظت پیرامونی, سیستمهای امنیتی,  شبکه و زیرساخت, اعلام و اطفاء حریق, پیاده سازی دیتاسنتر

سیستمهای اعلام و اطفاء حریق Fire Alarm & Fire Fighting

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در خدمات شرکت پارت شبکه پرداز

Fire اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting

سیستمهای اعلام و اطفاء حریق

طراحی و مشاوره و پیاده سازی سیستمهای اعلام و اطفاء حریق Fire Alarm & Fire Fighting

شرکت پارت شبکه پرداز بامداد با بیش از هشت سال سابقه کارشناسان خود در حوزه اعلام و اطفاء حریق و با پیاده سازی بیش از ده ها پروژه بزرگ و کوچک در سطح ملی و خصوصی تلاش دارد تا با مشاوره و طراحی و پیاده سازی سیستمهای اعلام و اطفاء مبتنی بر جدیدترین دستاوردهای روز گام بزرگی به سمت امنیت هر چه بیشتر اماکن مسکونی، اداری، نظامی و آموزشی کشور بردارد.

آتش‌سوزی یا حریق یکی از قدیمی‌ترین بلایایی است که می‌تواند در زمانی کوتاه، دارایی و سلامتی افراد را به خطر اندازد. بنا به تعریف حریق عبارتست ازسوختن شدید مواد سوختنی یا آتشی ناخواسته و از کنترل خارج شده که معمولا” با دود و حرارت و نور زیاد توام است. آتش سوزی عبارت از آتشی است که از یک منبع حرارتی کنترل ناپذیر سرچشمه گرفته، یا منبع حرارتی معین کنترل شده‌ای را ترک کرده و با نیروی حرارتی خود گسترش و توسعه یافته باشد.

آتش‌سوزی در صورتی که به موقع مهار نشود، موجب خسارات زیادی می‌گردد. گاه آتش‌سوزی، با سایر حوادث طبیعی مثل زلزله همراه بوده و یا بلافاصله پس از آن‌ها رخ می‌دهد. در بسیاری از موارد، خسارات حریق ثانویه، حتی بیش از خسارات حادثه اولیه بوجود آورنده آن می‌باشد.

انواع آتش‌سوزی

آتش‌سوزی بر اساس نوع سرچشمه و نوع مواد سوختی به چهار (بر اساس استاندارد BS انگلستان)  تا پنج گونه (بر اساس استاندارد آمریکا NFPA ) تقسیم می‌گردد.

نوع A - شامل حریق مواد خشک مانند چوب، کاغذ، پارچه، و موارد مشابه است
نوع B - شامل حریق مواد مایع مانند نفت، بنزین، الکل، گازوئیل و سایر سوختهای مایع است.
نوع C - شامل حریق‌هایی که الکتریسیته به عنوان عامل بوجود آورنده در آنها دخیل بوده و یا تحت اثر الکتریسیته قرار دارد. این حریق خود می‌تواند حریقهایی از انواع دیگر را به وجود آورد.
نوع D - شامل حریق مواد گازی مانند بوتان، پروپان و گاز طبیعی است.
نوع K - شامل حریق مواد غذایی (بر اساس استاندارد آمریکا)

این دسته بندی در استاندارد اروپایی دارای یک تفاوت اساسی است، آنهم جدا کردن مایعات از گازهای اشتعال‌پذیر می‌باشد. به این ترتیب در استاندارد اروپایی کلاس A و B مشابه استاندارد آمریکایی بوده و استاندارد C مربوط به گازهای اشتعال پذیر می‌شود.در این صورت کلاس فلزات آتش گیر E نامگذاری شد. کلاس D نیز یکسان بوده و کلاس k در استانداردهای اروپایی F نامیده می‌شود.

سیستم های اعلام حریق

 امروزه از سیستم ها ی اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود تا خسارتهای ناشی از حریق را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از این سیستم ها استفاده می شود تا حدالامکان از تلفات جانی جلوگیری شود برای تشخیص حریق از اثرات سه گانه آن یعنی دود و حرارت و شعله استفاده میشود.

انواع سیستم های اعلام حریق:

۱-سیستم اعلام حریق متعارف  Conventional

۲-سیستم اعلام حریق ادرس پذیر Addressable

۳-سیستم اعلام حریق هوشمند Smart

تجربه کارشناسان زبده، به کارگیري آخرین استانداردهاي جهانی، استفاده از نـرم افزارهـاي قـوي در طراحـی، آشنایی با آخرین تکنولوژي ها با حضور در نمایشگاههاي معتبر جهانی و آموزش کارشناسان در دوره هـاي شـرکتهاي همکار خارجی باعث گردیده که قویترین امکانات جهت انجام کلیه امـور مهندسـی پـروژه هـاي صـنعتی بـه صـورت طراحی تفصیلی در این شرکت فراهم آید. این بخش از شرکت در انجام امور مهندسی و طراحی در موارد ذیل توانایی و تجربه کامل دارند:

- طراحی و راه اندازي سیستمهاي Fire and Gas Detection (F&G)
- طراحی و راه اندازي سیستمهاي اعلام حریق Fire Alarm
- طراحی و راه اندازي سیستمهاي اطفاء حریق گازي … ,-IG-59-CO2-FM200-Argon
- طراحی و راه اندازي سیستمهاي اطفاء حریق آب و فوم Water Spray-Water Mist-foam

تلفن های تماس پارت شبکه پرداز: 88302381 - 88302380 - 021 داخلی 101 و 110


مطالب مرتبط

اعلام و اطفاء حریق سازمان بنادر و دریانوردی

راه اندازی دیتاسنتر (مراکز داده)

پیاده سازی دیتاسنتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم

دیتاسنتر اداره ثبت اسناد قم

اطفاء آب شرکت آدوراطب

پارت شبکه پرداز در وندور لیست وزارت نفت قرار گرفت

محصولات اعلام حریق Esser آلمان

کابلهای ضد حریق 2MKABLO ترکیه

محصولات هلوکیبل آلمان Helukabel

پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

مشاوره پروژه ها

آشنائی با محصولات Helukabel


Sales-Fire اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting

Tags: iso iso 9001 standards ایزو ایزو 9001 hse part part network projects fire fighting fire alarm اعلام حریق اطفاء حریق حفاظت تجهیزات هلوکیبل Helukabel 2Mkablo ساختمان حفاظت اماکن امنیت پروژه اجرای پروژه مجری طراحی مشاوره سیستمهای امنیتی FM-200 IG-55 اعلام و اطفاء حریق حریق کابل ضد حریق آتش سوزی esser honeywell اسر آلمان فروش اعلام و اطفاء حریق آموزش آموزش اعلام حریق آموزش اطفاء حریق آموزش Esser کابل نسوز آیروسل فروش محصولات اسر فروش محصولات Esser فروش Esser مجری سیستمهای امنیتی و نظارتی و حفاظتی اعلام حریق آدرس پذیر اعلام حریق متعارف تجهیزات اعلام حریق تجهیزات اطفاء حریق فروش اعلام حریق فروش اطفاء جریق

ساعت کار شرکت پارت شبکه پرداز

شرکت پارت شبکه پرداز در همه روزها از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13.30 آماده پاسخ گوئی کامل میباشد. در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت تعطیل میباشد. همچنین برای مشاوره در زمینه پروژه های سیستمهای امنیتی و دوربین مداربسته (بازدید و طراحی)، میتوانید از همکاری پرسنل پارت شبکه پرداز استفاده نمائید. پارت شبکه پرداز آماده همکاری با شما در زمینه پروژه های سیستمهای حفاظت الکترونیک ، شبکه و زیرساخت ، برقراری دیتاسنتر ، نظارت تصویری و دوربین مداربسته ، اعلام و اطفاء حریق ، حفاظت پیرامونی ، سیستمهای برق بدون وقفه و هوشمند سازی ساختمان میباشد. تلفن های تماس: 88658764-88651925-021 فکس: 88811829-021

با ما در تماس باشید

تائیدیه های شرکت پارت

Google-Analytics-icon اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting Oil-Ministry-AVL اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting Alexa اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting
Tag-Logo اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting HSE-Logo اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting Indicsoft-ISO-9001-2008-Certified اعلام و اطفاء حریق پارت شبکه پرداز | Fire Alarm & Fire Fighting