TopFirst مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net

پــــــارت شبکـــــه پــــــرداز

حفاظت الکترونیک, نظارت تصویری, حفاظت پیرامونی, سیستمهای امنیتی,  شبکه و زیرساخت, اعلام و اطفاء حریق, پیاده سازی دیتاسنتر

اعلام و اطفاء حریق سازمان بنادر و دریانوردی

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

Banader-11 مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net
اعلام و اطفاء حریق سازمان بنادر و دریانوردی

پروژه اعلام و اطفا حریق دیتاسنتر سازمان بنادرو دریانوردی

پروژه اعلام و اطفا حریق و سیستم تبرید ساختمان مرکزی سازمان بنادر و دریانوردی در مهرماه سال 1396 به مناقصه گذاشته شد و شرکت پارت شبکه پرداز پس از برنده شدن در این مناقصه از آبانماه سال 1396 اقدام به تامین تجهیزات و پیاده سازی سیستم مذکور نمود.

به دلیل اهمیت پروژه و نیاز به در حال کار بودن دیتاسنتر لازم بود که تمهیدات خاصی در جهت برقرار بودن سیستم در حین کار اتخاذ گردد که این مهم با برنامه ریزی دقیق شرکت پارت شبکه پرداز و زمانبندی مناسب صورت گرفت.

نظارت تصویری پیرامونی پالایشگاه نفت پارس

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

Pars-Oil-Co-CCTV مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net
حفاظت الکترونیک پالایشگاه نفت پارس

سیستم نظارت تصویری پیرامونی پالایشگاه نفت پارس

سیستم نظارت تصویری پالایشگاه نفت پارس در پیرامون این حوزه صنعتی یکی از پروژه های بسیار مهم و استراتژیک شرکت پارت شبکه پرداز در سالهای اخیر بوده است. پس از تهدیدات فراوان در حوزه های صنعتی در کشور عزیزمان و رسیدن مجموعه های حراستی حوزه نفت به این جمع بندی که میبایست از سرمایه های ملی و ارزشمند حوزه صنعت نفت با شکل و ابزار نوین و پیشرفته تری حفاطت و حراست گردد، شرکت پالایشگاه نفت پارس یکی از مجموعه های پیش روئی بود که نسبت به ارتقا و به روز رسانی سیستم نظارت تصویری و پیرامونی خویش اقدام نمود.

پیاده سازی دیتاسنتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

Sabt-Qom-01 مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net
دیتاسنتر اداره کل ثبت قم

پیاده سازی دیتاسنتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم

در ابتدای بهمن ماه سال 1395 برنامه ریزی برای پیاده سازی دیتاسنتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم آغاز گردید. باتوجه به انتقال مرکز داده اداره کل ثبت اسناد املاک استان قم، به شهر اداری جدید التأسیس می بایست که دیتاسنتر این اداره کل برای استقرار سیستم زیرساخت و تجهیزات پروژه آماده می گردید. درباره کلیات طرح باید گفت که طبق استاندارد های TIA می بایست برنامه ریزی و تأمین تجهیز برای کف کاذب، دیوار پوش ها و سقف کاذب این دیتا سنتر انجام می گردید. کلیه زیرساخت دیتا سنتر مذکور با برند هلوکیبل آلمان پیاده سازی گردید، طراحی رک ها و نحوه قرارگیری رک ها و سیستم خنک کننده برنامه ریزی شد و در نهایت از ابتدای اسفندماه 1395 پیاده سازی طرح تأیید شده مدیریت it سازمان آغاز گردید.

گیت کنترل تردد پالایشگاه نفت پارس

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

Pars-Oil-Co-Gates مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net
سیستم گیت کنترل تردد

پروژه گیت های ورودی پالایشگاه نفت پارس

شرکت پالایشگاه نفت پارس در مهرماه سال 1395 به منظور ارتقا رده امنیتی و همچنین زیباسازی و منظم سازی ورودی های پالایشگاه، درخواست خود را به شرکت پارت شبکه پرداز و چند شرکت همکار در این حوزه ارائه نمود. در درخواست پالایشگاه مراحل طراحی و پیاده سازی گیت کنترل تردد و همچنین سیستم کنترل دسترسی مطرح گردیده بود. مراحل طراحی اولیه تا آذر ماه سال1395 به طول انجامید و برنامه ریزی برای توضیح طرح از طرف پارت شبکه پرداز آغاز گردید.

سیستم نظارت تصویری جامع پالایشگاه نفت پارس

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در پروژه های شرکت پارت شبکه پرداز

Pars-Oil-Co-Nitida مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net
نظارت جامع پالایشگاه نفت پارس

سیستمهای نظارت جامع پالایشگاه نفت پارس

پس از حادثه ناگوار پتروشیمی ماهشهر در شانزدهم تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و پنج این سوال پیش آمد که آیا سیستمهای اعلام و اطفاء حریق به خودی خود پاسخ گوی نیازهای حوزه صنعتی کشور عزیزمان هستند یا خیر؟

مسئله در ظاهر ساده است، با نصب و راه اندازی سیستمهای اعلام و اطفاء حریق در پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، سکوهای نفتی، صنایع شیمیایی، کارخانجات پولاد و ذوب آهن و چاه های نفت، به نظر میرسد که باید حریق های پیش آمده و یا حوادثی که نیاز به واکنش سریع دارند با حداکثر اولویت اطفاء شده و یا مورد بررسی قرار بگیرند، اما اطمینان قطعی و همیشگی به این سیستمها پاسخ گوی نیاز کارفرمایان محترم نیست.

ساعت کار شرکت پارت شبکه پرداز

شرکت پارت شبکه پرداز در همه روزها از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13.30 آماده پاسخ گوئی کامل میباشد. در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت تعطیل میباشد. همچنین برای مشاوره در زمینه پروژه های سیستمهای امنیتی و دوربین مداربسته (بازدید و طراحی)، میتوانید از همکاری پرسنل پارت شبکه پرداز استفاده نمائید. پارت شبکه پرداز آماده همکاری با شما در زمینه پروژه های سیستمهای حفاظت الکترونیک ، شبکه و زیرساخت ، برقراری دیتاسنتر ، نظارت تصویری و دوربین مداربسته ، اعلام و اطفاء حریق ، حفاظت پیرامونی ، سیستمهای برق بدون وقفه و هوشمند سازی ساختمان میباشد. تلفن های تماس: 88658764-88651925-021 فکس: 88811829-021

با ما در تماس باشید

تائیدیه های شرکت پارت

Google-Analytics-icon مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net Oil-Ministry-AVL مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net Alexa مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net
Tag-Logo مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net HSE-Logo مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net Indicsoft-ISO-9001-2008-Certified مستندات پارت شبکه پرداز | Documents - PartNetwork.Net