TopFirst فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

پــــــارت شبکـــــه پــــــرداز

حفاظت الکترونیک, نظارت تصویری, حفاظت پیرامونی, سیستمهای امنیتی,  شبکه و زیرساخت, اعلام و اطفاء حریق, پیاده سازی دیتاسنتر

فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در خبرنامه های شرکت پارت شبکه پرداز

TopFirst فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)همین حالا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان پارت شبکه پرداز در همه زمینه های شبکه و امنیت بهره مند شوید.

پارت شبکه پرداز ارائه کننده تجهیزات سیسکو و طراح و پیاده کننده سیستمهای شبکه و زیرساخت با استفاده از محصولات سیسکو در ایران

 فروش و تامین تجهیزات برند سیسکو آمریکا

main-image فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تامین تجهیزات سیسکو

اصالت کالا شرط اصلی ماست

پارت شبکه پرداز به عنوان طراح، مشاور و مجری طرح های شبکه و زیرساخت، دیتاسنتر، نظارت تصویری و حفاظت پیرامونی این آمادگی را داراست که در کلیه این پروژه ها نسبت به تامین تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان محترم اقدام نماید. پارت شبکه پرداز اصالت کالا و صحت کارکرد آن را در پروژه های مشتریان خود تضمین می نماید و در مواردی که کالای مورد نظر در داخل کشور قابل تهیه نباشد نسبت به تهیه و سفارش گذازی آن از خارج کشور اقدام مینماید. به این ترتیب کلیه تجهیزات جدید برند سیسکو همزمان با توزیع جهانی  آن در ایران نیز قابل ارائه به همکاران و مشتریان عزیز است.

more-detail-right فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

sub-image-1 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)
sub-image-2 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تجهیزات صنعتی سیسکو

یکی از فعالیتهای شرکت پارت شبکه پرداز،  مشاوره ،طراحی و اجرای مراکز دیتاسنتر می باشد. گسترش روز افزون صنعت IT و نیاز به ارائه خدمات تخصصی در زمینه ایجاد مراکز ذخیره سازی DataCenter و شبکه های کامپیوتری سبب شد تا شرکت پارت شبکه پرداز یکی از عمده فعالیتهای خود را در این حوزه ارائه نماید.

شرکت پارت شبکه پرداز برای تأسیس و بهره برداری از مراکز دیتاسنتر با رعایت تمام استانداردهای جهانی و با در اختیار داشتن متخصصین مربوط به هر حوزه علاوه بر تأمین امکانات عمومی ، این مراکز را به پیشرفته ترین تجهیزات فنی و زیر ساخت ارتباطی مجهز می نماید.

 
sub-image-3 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تجهیزات ویژه دیتاسنتر  

شرکت پارت شبکه پرداز با تکیه بر سوابق اجرایی و پشتیبانی مستمر و تخصص خود در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور آمادگی انجام پروژه های دیتا سنتر در سراسر کشور را دارا می باشد.
مرکز داده (Data Center) به مجموعه‌ای از سرویس گرها، زیرساخت‌های ارتباطی/امنیتی و تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که برای ارایه، نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکه (اینترنت/اینترانت/اکسترانت) بکار گماشته می‌شوند. تجهیزات برند سیسکو یکی از اصلی ترین محصولات حوزه دیتاسنتر هستند که در ابعاد وسیعی توسط مشتریان در پروژه های اتاق سرور و دیتاسنتر مورد استفاده قرار میگیرند.

download-now فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)   more-details فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تنوع محصولات برند سیسکو قابل ارائه در پارت شبکه پرداز

product-1 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تاریخچه و فعالیت برند سیسکو 

لن بزاک و سندی لرنر (دارای مدرک لیسانس از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فوق لیسانس اقتصادسنجی از دانشگاه کلرمونت و فوق لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه استنفورد)، زوجی که در بخش کامپیوتر دانشگاه استنفورد کار می‌کردند، Cisco را در سال ۱۹۸۴ تأسیس کردند.

ادامه مطلب...

 
product-2 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

سویچ های مقرون به صرفه سیسکو

برند سیسکو یکی از مهمترین و مرغوبترین برندهای حال حاضر شبکه و زیرساخت و همچنین دیتاسنتر در بازار ایران است. سوئیچ های سیسکو با وجود عالی بودن در عملکرد و حرفه ای بودنشان به دلیل قیمت بالا در بسیاری از مواقع مورد استفاده در پروژه های سطح پایین قرار نمیگرفتند.

ادامه مطلب...

   
product-3 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تجهیزات تلفن تحت شبکه ای سیسکو

سالهاست که شرکت سیسکو سیستمهای تلفن مبتنی بر IP خود را به بازار عرضه نموده است. این تلفنها در حال حاضر یکی از محبوبترین فعالیتها و محصولات شرکت سیسکو هستند که در سرتاسر دنیا مخاطبان بسیاری داشته و دارند. پارت شبکه پرداز میتواند هم در این زمینه تامین تجهیزات پروژه های تلفن تحت شبکه اقدام نماید و هم به طراحی و پیاده سازی این سیستمها بپردازد.

ادامه مطلب...

product-4 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

تامین تجهیزات دیتاسنترهای سیسکو

یکی از فعالیتهای شرکت پارت شبکه پرداز مشاوره ،طراحی و اجرای مراکز دیتاسنتر می باشد. گسترش روز افزون صنعت IT و نیاز به ارائه خدمات تخصصی در زمینه ایجاد مراکز ذخیره سازی DataCenter و شبکه های کامپیوتری سبب شد تا شرکت پارت شبکه پرداز یکی از عمده فعالیتهای خود را در این حوزه ارائه نماید. برند سیسکو در حال حاضر مهمترین برند این حوزه میباشد.

ادامه مطلب...

footer-icon-1 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

مشاهده مقالات سایت

footer-icon-2 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

عضویت در خبرنامه سایت

social-icon-7 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

social-icon-6 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

social-icon-4 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

social-icon-5 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

social-icon-2 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

social-icon-1 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

social-icon-3 فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

کلیه حقوق این خبرنامه متعلق به شرکت پارت شبکه پرداز بامداد، مجری پروژه های سیستمهای امنیتی و شبکه و زیرساخت میباشد.
آدرس شرکت: تهران خیابان میرزای شیرازی - نبش نژادکی - پلاک 83 - طبقه دوم واحد 4

تلفن های تماس: 88302380-021 و 88302381-021

صفحات پیشنهادی
آخرین ارائه ها
خدمات شرکت
محصولات شرکت
فهرست پروژه ها
تماس باسازمان فروش شرکت
امکانات خبرنامه
عضویت در خبرنامه
صفحه خبرنامه ها

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

Tags: network data datacenter room partnetwork.net newsletter news news 01 دیتاسنتر پایگاه داده تجهیزات شبکه های کامپیوتری طراحی سیستمهای امنیتی Cisco سیسکو سویچ Switch Smart Switch Poe Poe Switch سویچ های POE پیاده سازی پروژه پیاده سازی خبرنامه خبرنامه پارت پارت شبکه پرداز پروژه های نفتی شرکت ملی نفت سویچ های سیسکو سویچ سیسکو سیسکو سویچ سویچ POE سیسکو شبکه و زیرساخت فروش سیسکو فروش سرور HP فروش دوربین مداربسته فروش تجهیزات شبکه فروش سویچ فروش سرور آموزش شبکه فروش برند سیسکو آموزش سیسکو فروش میکروتیک تحت شبکه مجری سیستمهای امنیتی و نظارتی و حفاظتی سوئیچ سیسکو سوئیچ های سیسکو سیسکو سوئیچ کابل هلوکیبل فیبر نوری هلوکیبل طراحی دیتاسنتر مشاور دیتاسنتر راه اندازی دیتاسنتر اجرای دیتاسنتر مجری دیتاسنتر پیاده سازی دیتاسنتر

ساعت کار شرکت پارت شبکه پرداز

شرکت پارت شبکه پرداز در همه روزها از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 13.30 آماده پاسخ گوئی کامل میباشد. در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شرکت تعطیل میباشد. همچنین برای مشاوره در زمینه پروژه های سیستمهای امنیتی و دوربین مداربسته (بازدید و طراحی)، میتوانید از همکاری پرسنل پارت شبکه پرداز استفاده نمائید. پارت شبکه پرداز آماده همکاری با شما در زمینه پروژه های سیستمهای حفاظت الکترونیک ، شبکه و زیرساخت ، برقراری دیتاسنتر ، نظارت تصویری و دوربین مداربسته ، اعلام و اطفاء حریق ، حفاظت پیرامونی ، سیستمهای برق بدون وقفه و هوشمند سازی ساختمان میباشد. تلفن های تماس: 81-88302380-021 فکس: 88811829-021

با ما در تماس باشید

تائیدیه های شرکت پارت

Google-Analytics-icon فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز) Oil-Ministry-AVL فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز) Alexa فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)
Tag-Logo فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز) HSE-Logo فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز) Indicsoft-ISO-9001-2008-Certified فروش تجهیزات و سوئیچ های سیسکو (خبرنامه شماره 03 پارت شبکه پرداز)

نشان ملی ثبت

logo-samandehi